Scroll to top
en cs ru

O nás

Patříme ke špičce

v oblasti využití bezpilotních systémů pro rozmanité druhy leteckých prací s největším know-how v oboru letecké fotogrammetrie a leteckého monitoringu. Naše zkušenosti zahrnují výtvarnou leteckou fotografii a video pro film, reklamu a televizi, vývoj softwarových i hardwarových produktů pro podporu bezpilotního letectví a zpracování dat.

ZOBRAZIT VÍCE

Na trhu působíme od roku 2013 a náš tým je složený z profesionálů, kteří již dříve stáli u zrodu legálního profesionálního provozu dronů v České republice, a z odborníků na fotogrammetrii, civilní letectví a uměleckou fotografii. Jsme jedni z prvních, kdo od Úřadu pro civilní letectví získal povolení k leteckým pracím. Díky úzké spolupráci na výzkumných projektech s předními univerzitami, výzkumnými ústavy a státními institucemi spoluvytváříme v mnoha oblastech metodiku a technologické postupy a držíme krok se světovými trendy. Za dobu našeho působení jsme získali několik zahraničních ocenění a publikujeme v nejznámějších celosvětových odborných časopisech naše projekty. Jsme spoluzakladatelé Aliance pro bezpilotní letecký průmysl a poradci meziresortní komise pro bezpečnost civilního letectví. Pro zvýšení povědomí o pravidlech létání a zvýšení bezpečnosti provozu dronů jsme vytvořili mobilní aplikaci a telemetrický modul MAIA a dodáváme UTM systém s našimi zahraničními partnery pro Řízení letového provozu, s kterými jsme členy European U-Space demonstrators network.

ZAVŘÍT

1. místo

(Vítěz regionální soutěže) V roce 2017 jsme s projektem „Ochrana zvěře před sklizní s nasazením dronu“ zvítězili v českém kole soutěže European Satellite Navigation Competition (Galileo Masters)

1. místo

v soutěži Věk Dronů 2016 v kategorii Nejlepší komerční video z dronu

3. místo

v českém kole v European Satellite Navigation Competition 2016 (Galileo Masters) s projektem „MAIA – mobilní letadla identifikační aplikace pro identifikaci UAV“

3. místo

v českém kole v European Satellite Navigation Competition 2014 (Galileo Masters) s projektem „Mapování podpůrných konstrukcí dálkových vedení“